Kontakt:
83 343 86 35

PROMOCJA bez VAT

F.H.U. DECOR

Warszawska 28
21-500 Biała Podlaska
Poniedziałek - piątek: 9 - 17
Dobry Montaż

Superciepłe okna FEN92 bez VAT

Okna FEN 92 to wysokiej jakości profile PVC o głębokości zabudowy 92 mm z 6-komorową budową gwarantujące wysoką i skuteczną izolację termiczną i akustyczną oraz zwiększoną stabilność konstrukcji. Ciepła 5-komorowa listwa podparapetowa jest dodatkowym uszczelnieniem okna, izoluje miejsce między parapetem zewnętrznym i wewnętrznym, ułatwia również ich prawidłowy montaż.

Okna FEN 92, to ciepło w doskonałej formie i solidna inwestycja w przyszłość domu o minimalnym zapotrzebowaniu na energię. Dzięki niskiemu współczynnikowi przenikalności cieplnej (Uw=0,76 W/(m2K)) okna idealnie wpisują się w potrzeby budownictwa energooszczędnego.

Zdjęcie 1

Profil zapewnia imponujący współczynnik przenikalności cieplnej, a jego forma kryje w sobie najnowocześniejsze rozwiązania techniki okiennej. Estetyka okien współgra z aktualnymi trendami i idealnie komponuje się z bryłą budynku i pozostałymi elementami stolarki. Dzięki bogatej palecie oklein, wygląd okien można dobrać do kolorystyki domu. Kolekcja dekorów obejmuje m.in. modne antracyty, klasyczne dekory drewnopodobne i nowoczesne szarości. 

Tylko w salonie Decor z Białej Podlaskiej do 10 września 2018 roku, okna FEN92 marki KRISPOL są tańsze o wartość podatku VAT.

Skontaktuj się z nami

Chcesz się z nami skontaktować?
To łatwe! Wypełnij poniższy formularz, a my skontaktujemy się z Tobą

Ekspert

Proszę zostaw wiadomość. Odpowiem tak szybko jak to będzie możliwe.